2015 yılında, tüm dünyada profesyonel mühendislik ve tedarik hizmetleri sunmak amacıyla Adana, Türkiye’de kurulan İF Dış Ticaret Danışmanlık Limited Şirketi, uzman kadrosu ve tecrübesi ile çok sayıda prestijli projeyi başarıyla tamamlamış ve 30’u beyaz yaka olmak üzere 100’den fazla kişiden gücünü alan bir firmadır.

Bugün yaptığımız işler; insani yardım projeleri ve taktiksel destek hizmetleri dahil olmak üzere, küresel alanda çeşitli malların tedarikinden; limanlar, fabrikalar ve güç santralleri de dahil olmak üzere mühendislik ve taahhüt projelerine kadar geniş bir yelpazeye uzanmaktadır.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana; insana, ekip ve ekipmana, teknoloji ve bilgiye yatırım yaparak, geleceğin güçlü ve güvenilir tedarik & mühendislik şirketleri arasında yerimizi almak için çalışıyoruz.

Konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekibimizin sahip olduğu ortak tecrübe ve irade ile; yeni müşteriler ve yeni çalışanlar aramıza katıldığında, sanki yıllardır aşina oldukları bir sisteme entegre olmuş gibi hissederler. İF Limited’in rakip ve emsallerinden ayrıldığı en önemli ve gurur kaynağımız olan noktalardan birisidir bu.

Hızla değişen dünyada; insana ve doğaya dair tüm değerlerin korunmasına inanıyoruz. Çalışmalarımızda, küresel sorun ve hassasiyetlere özen göstermeye çalışarak, dünyaya sağlayabileceğimiz en küçük fayda ile mutluluk buluyoruz.

  • 2015 yılında, tüm dünyada profesyonel mühendislik ve tedarik hizmetleri sunmak amacıyla Adana, Türkiye’de kurulan İF Dış Ticaret Danışmanlık Limited Şirketi, uzman kadrosu ve tecrübesi ile çok sayıda prestijli projeyi başarıyla tamamlamış ve 30’u beyaz yaka olmak üzere 100’den fazla kişiden gücünü alan bir firmadır.

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Tasarım ve Kodlama : 2 ADAM YAZILIM